táta sekáč: vrtulník profil

táta sekáč: vrtulník profil

táta sekáč je vrtulník, výstižný název, jako to bylo postaveno pro bývalé corn huskers fotbalista.klock werks, mitchell, jižní dakota, navrhl rám, uvedení sedadla a přední kontrol pro velký jezdec vlohy.
vrtulník obraz v galerii
palivová nádrž začínal jako standardní západní pobřeží vrtulníky položku, ale byla upravena pro použití.funguje šoky polštář trojúhelníkový swingarm vzadu, zatímco dakota místo nápravy tým natáhl, harley davidson před dvě vidličky.šedesát mluvil kol na obou koncích vám „ze staré školy“.kombinace motorky a brzdový kotouč do exilu koně na levé straně motorky, které na pravé straně volantu na „otevřené“.
120 krychlový centimetr patrick v-twin moc velkej taťka, výfukové potrubí speciálně ohnuté do klock werks.satén černé barvy, kontrastuje s normální vysokého lesku malby většiny vrtulníky, a je accented s strategicky umístěné červené a bílé proužky.
co majitel chtěl speciálně velké kolo s unikátní pohled a klock werks rád vyhověl, což je nápad za tyto stroje na zakázku.
jdi na druhou stranu pro detailní záběry unikátní táto sekáči vrtulník.
pro více informací o zvyk, vrtulníky a motocyklů, viz:
???????

Categories: Nezařazené

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet fotbalové dresy fotbalové dresy levně fotbalové dresy pro děti