jak průhledné aluminium brnění funguje

jak průhledné aluminium brnění funguje

palm velké ráže 50. kole vystřelil z pušky barretta m107 šíří vzduchem na 2700 metrů (823 metrů) za sekundu, a může si lehce obrněné vozidlo z více než kilometr [zdroj: objev.bude to dosáhnout svého cíle rychleji než zvuk toho vyhazovu.
to je dobrá zpráva pro moderní vojáků; takovou zbraň se zabývá nejen smrtelnou ránu protikladné síly, ale také obrovská psychologický úder.i nejoddanější protivníka zváží přijetí nového povolání po svědkem masakru způsobené přímý zásah z ráže 50. kolo o 17 vyhodili z fotbalového hřiště daleko pryč.ve skutečnosti, průměr nebo kalibru, tyhle kulky je tak velké, že je obecně největší shell uvidíš jednáte s výbušným projektilem vystřelil z kanónu.
více takových zbraní nachází cestu do jiného bojiště: americko – mexické hranice, kde drogové kartely násilně o kontrolu obchodu s drogami.když drogoví dealeři střílet navzájem, často chybí.to prakticky znamená, že můžete být svojí práci pár kilometrů uvnitř americké hranice a být smrtelně zasažen vystřelenou v mexiku.ano, je to přitažené za vlasy, scénář, ale velké ráže může teoreticky zabít člověka do 5 km (8 km) away. [zdroj: barrett.
teoreticky, centrálně umístěný ostřelovač, s. 50 ráže by rozsah stávky bílému domu, pentagonu, union station, reagan na letiště a americké univerzity, které spadají do 4-mile (6.4-km) zásahu z hypotetické. kalibr 50 zbraní [zdroj: brady.
tyto zbraně může zničit zaparkovaná letadla proniknout palec brnění z téměř 40 metrů (37 metrů) a být legálně zakoupeny on – line nebo obchody se zbraněmi ve většině spojených států [zdroj: brady.
to, co nemohou udělat, je proniknout průhledná hliníková brnění.toto jasné keramický materiál dokáže zastavit kolo z protiletadlových zbraní, a je to tak těžké a tlusté jako kulka odolné sklo.
v tomto článku se dozvíme, co průhledná hliníková brnění je, jak to udělal a zda můžeme očekávat na bitevním poli, nebo na místní policejní vozidlo v dohledné době.ale nejdřív se půjdeme podívat na to, jak obyčejné sklo je vyrobeno, a jak můžete hovězí to zastavit kulky.

Categories: Nezařazené

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet fotbalové dresy fotbalové dresy levně fotbalové dresy pro děti