pop warner

pop warner

v průběhu dvacátých a třicátých let, dva nejslavnější a uznávaný fotbalový trenéři v zemi bylo, knute rockne a glenn pop warner.navzdory jejich úspěch, jsou naprosté protiklady.
rockne byl extrovert, inspirativní, stimul, který vyzářeného tepla.warner byl intelektuální, vynalézavý… taktik popsal jako „drsným, někdy skoro nevrlá a zachmuřeně.“ navzdory rockne charisma, associated press průzkum v 50. letech jménem warner jako nejlepší trenér všech dob.
warner (1871-1954) získal přezdívku „pop“, když přijel na cornellově univerzitě jako jednadvacetiletý nováček.když maturoval, která vystudovala práva v roce 1895, myslel si, že skončil se sportem.pak nabídek dorazil.ten pád, odjel na university of georgia začátek kariéry kouče, která zabírala 44 let.
v roce 1897, warner se vrátil na univerzitu, aby trenér.jedno vítězství nad carlisle indiáni v roce 1898 způsobil carlisle mu nabídnout pozici trenér a sportovní ředitel.
bylo to v carlisle, že warner poprvé získala národní pozornost.malá vláda nehraje nejsilnější na vysoké a často se na rychlost a lepší trénovat.warner je nejslavnější hráč byl samozřejmě jima thorpa.
když začalo vyřazování jeho carlisle fotbalu warner přijal nabídku vést z univerzity v pittsburghu.jeho první tři týmy pittsburghu přemožitele a vyhrál, nebo o národní titul.
v roce 1924, warner se na stanford university, kde získal obránce ernie nevers, hráč byl považován za ještě lepší než thorpe, protože „on vždycky těžší.“ warner je stanford týmy obešel tři růže, misky, a v roce 1926 bylo družstvo číslo 1 v zemi.
warner byl jedním z nejvíce inovativních trenérů v historii… tak kreativní, že je někdy považován za vynálezce věci, které může pouze vyvolat.určitě byl tvůrce jednotné – a dvojité křídlo formace, fotbal je dominantní útok soupravy pro více než 30 let.jeden se vyrábí 47 všechny američany.
warner je poslední záznam byl 313-106-32, uvedení ho poblíž vrcholu seznamu velkých vozů.

Categories: Nezařazené

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet fotbalové dresy fotbalové dresy levně fotbalové dresy pro děti