má míč, musí být až za brankovou čáru skórovat ve fotbale?

má míč, musí být až za brankovou čáru skórovat ve fotbale?

jeden palec může znamenat rozdíl mezi vítězný gól nebo svázaný hra.fotbal musí být celé řady skórovat.různá pravidla se vztahují na fotbalovém utkání.například míček může překročit cíl na zemi, tak ve vzduchu.pokud míč zcela corsses linii, útočící tým vyhraje.
podle mezinárodní fotbalové asociace, cíl je skóroval, když celý ten míč projde za brankovou čáru, mezi mantinely a pod křížem bar.před cílem se zakládá na nejvzdálenější okraj branky a přes bar.když míč není plně přes letadlo vytvořené tyto tři bary, cílem není udělena.
během fotbalového zápasu, hlavní rozhodčí je odpovědné za určení, zda míč plně kříže do cíle.v některých hrách, hlavní rozhodčí je podporována čároví rozhodčí, kteří pomáhají radit hlavy rozhodčí na telefonáty.čároví rozhodčí jsou zvláště užitečné pro stanovení cíle, protože sledují pohyb míče od postranní čáry.jejich pozice na straně pole dává čároví rozhodčí vynikající výhled vidět přímo do cíle.
další úvahy pro míč postavení ve fotbale je mimo telefony.míč je jen venku, když přechází přes mimo linii úplně.často, venku je široký bílý pás s křídou nebo barvy.naše část je za hranice ve fotbale.míč je jen, když překračuje naprosto přes čáru.navíc v případech, kdy je míček questionably mimo hřiště, míč je jen mimo hru, když uvedl rozhodčího.
v době, kdy míč směrem je dána nějaký druh rušení, které mohou zahrnovat na rozhodčí, rohu vlajky nebo branky.v každém z těchto případů, když míček zůstává v mezích, je stále považována za ve hře.když míč míří do zámezí hity rozhodčího a zůstane v mezích, hra pokračuje.když míč směřoval do cíle na rozhodčího a je zablokovaný, je cíl skóroval.a když míč na rozhodčího a odráží se do cíle, cíle, je udělena.

Categories: Nezařazené

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet bogner sale le coq sportif outlet fotbalové dresy fotbalové dresy levně fotbalové dresy pro děti